Skip to content

Annelik denizinin feneri; Nurturia

Mart 2, 2010

Annelik; hiç tanımadığınız bir açık denize balıklama dalmak bence! 

Çoğumuz gebelik ve annelikle ilgili şeylerle hamileliğimizi öğrendikten sonra ilgilenmeye başlıyoruz. Hamilelikten önce hangimizin aklında “hangi bebek bezi” ya da “bebeğe nasıl bir kahvaltı hazırlanması gerektiği” gibi sorular vardı ki? 

Oysa hamilelikle birlikte bu hiç bilmediğiniz dünyada, herşeyin en doğrusunu yapma isteğiyle donanıyoruz. Hiçbir şey bilmiyoruz! Bir hafta sonra vücudumuzda ve karnımızdaki bebeğimizde beklenen değişiklikleri bile doktorumuzdan, internetteki gebelik bültenlerinden takip etmeye çalışıyoruz. Ama bir taraftan da bu bilinmezin içinde bebeğimiz için en kullanışlı bebek arabasını almak, onun en rahat edeceği odayı hazırlayabilmek, alt değiştirme masası gerekli mi gibi konularda en isabetli kararları verebilmek istiyoruz. 

İstiyoruz ki; hiç bilmediğimiz, daha önce içinde yüzmeyi hiç tecrübe etmediğimiz bu açık denizde yüzmeye başladığımız andan itibaren rotamızı hiç kaybetmeden, hep doğru yöne yüzebilelim. İşte bu zorlu hayali başarmaya çalışırken benim deniz fenerim, yol göstericim Nurturia oldu.

Gebeliğimin başından bu yana Nurturia’ya o kadar çok başvurdum ki…

İnanıyorum ki “tecrübe” paylaşılabilecek en değerli şey!

İşimdeki sıkıntılarla başa çıkmaya çalışırken, bu blogun kurulma kararı verilirken, normal doğum ile ilgili cesaretlenmek isterken, doğum sancılarının neye benzediğini anlamaya çalışırken Nurturia hep yanımdaydı… 

Siz de bebek bekleyen ya da küçük çocuğu olan bir aileyseniz tam olarak ne demek istediğimi Nurturia’ya üye olduktan sonra hissedeceksiniz. Kendiniz ve çocuğunuz için bir hesap açabilecek, bir yandan aklınızdaki sorulara paylaşarak cevap ararken diğer yandan da çocuğunuzun gelişimini kaydedip paylaşabileceksiniz. 

Siteye göz atmak isterseniz http://www.nurturia.com.tr/account/tour linkine tıklayarak tanıtım turu yapabilirsiniz. Üyelik ücretsiz. www.nurturia.com.tr adresinden 1 dakikada üye olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra e-posta adresinizi onaylamayı unutmayın. 

Ben ve Çakıl da Nurturia’dayız, sizleri de bekliyoruz…

Reklamlar
No comments yet

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: